fbpx
Фактчек

Під час візиту до Маріуполя Володимир Гройсман оголосив невірні дані про кількість пенсіонерів, що отримують мінімальну пенсію

grojsman1

Перебуваючи з візитом у Маріуполі прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів прес-конференцію, де заявив: «Чому людина, яка сумлінно працювала більше 25 років, сьогодні має мінімальну пенсію? А саме 80% пенсіонерів отримують мінімальну пенсію».

а

ВЕРДИКТ : БРЕХНЯ

а

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

В урядовому проекті пенсійної реформи, представленому на сайті Кабінету міністрів України (посилання на проект міститься також на сайті Пенсійного фонду України) вказано, що з 12 млн пенсіонерів 8 млн отримує тільки мінімальну пенсію 1312 грн.

Підрахунки вказують, що 8 млн осіб (з загальної кількості 12 млн пенсіонерів) з складає 66 %, а не 80% як заявив  прем’єр Гройсман.

в

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

 f
ВАЖЛИВО: Якщо політик або читач не згоден з нашим вердиктом, після надання підтверджуючої інформації, редакційна колегія залишає за собою право змінити вердикт, обов’язково зазначивши дану зміну в статті!

а
728x90fc

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_facebook type=”button_count”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_tweetmeme type=”vertical”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

[post-views]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ще по темі:

Tags
Читати статтю
Close